אודות

אודותינו

החברה שלנו – "האחים תותי בע"מ" הקמנו לאחר פעילות ממושכת מאז 1986 ועד היום.

השאיפה שלנו היא לתת מענה אסתטי כולל ופתרונות אחזקת מבנה ללקוחות שלנו מתוך ההבנה שלנו את נושא החשיבות של האסתטיקה במקום מגורים, מקום עבודה או כל מבנה תכליתי כזה או אחר. החברה הוקמה בשנת 1986 ע"י האחים מרדכי שלמה ויוסף תותי לאחר ניסיון פרקטי שעובר בתורשה מדורות קודמים.

את העסק פיתחנו – שלושת האחים, מתוך נאמנות לערכים של מקצועיות המתבטאת בעובדים שהכשרנו באופן מקיף לתפקיד, אמינות ושאיפה מתמדת להיות צעד אחד קדימה בתחום האחזקה שבאה לידי ביטוי בשימוש בטכנולוגיה הכי חדשנית בתחום, ואספקת שירות מהיר ואיכותי.

הניסיון שלנו בא לידי ביטוי בעובדה שהחברה שלנו זכתה לוותק ואמינות ובכך היא נחשבת הוותיקה והמוכרת ביותר מבין החברות הגדולות והמובילות בתחום, בירושלים – עם רמת מקצועיות גבוהה ואחריות על תוצאות שעולות על כל צפייה שמתלווה לערך הביטחון והשקט הנפשי שאנו מסוגלים להעניק ללקוחות שלנו.

החברה שלנו מצוידת בכל הטכנולוגיה הכי עדכנית והחדשנית בתחום אחזקת המבנים ואנו ערוכים עם צוות עובדים מיומנים, מוכשרים ובעלי תודעת שירות גבוהה שיעמדו לרשותכם באדיבות, מקצועיות וחריצות שתפתיע אתכם לטובה.

אנו מספקים שירות ניקוין יסודי של בתים פרטיים ומוסדות, פוליש, ניקוי שטיחים ובדי ריפוד, ווקס קריסטלי אמיתי לכל סוגי הריצוף, ליטוש אבן וכל פתרונות האסתטיקה ואחזקת מבנה.

בנוסף חשוב לציין שאנו מוסמכים לספק שירותי הדברה – הסמכה לשירותי הדברה ניתנה על ידי משרד הבריאות ואיכות הסביבה ומספר רישיונה הוא 358.

החברה שלנו – האחים תותי בע"מ עובדת עם חברות הביטוח הגדולות בארץ, ומספקת שירותים גם לשמאים בנושאים מגוונים כמו נזקי אש ומים ונזקי טבע, וכמו כן אנו מספקים שירותים כוללים גם לקבלנים.

אנחנו שמחים לציין שבמהלך השנים זכינו לעבוד על פרויקט גדולים בישראל מדינתנו היפה – כמו למשל מלון הילטון, מלון פנינת דן, קריית וולפסון, בניין העירייה, מוזיאון רוקפלר הסוכנות היהודית, האוניברסיטה העברית ועוד..

כל השירותים שלנו מגיעים עם אחריות וביטוח צד ג' על מנת להבטיח את השקט הנפשי של הלקוחות שלנו!

אנחנו גאים לציין שאנחנו מרגישים שהרווחנו את האמינות שלנו כחברה מצד הלקוחות שלנו ביושר, בחריצות ובמסירות לערכים של מקצועיות חסרת פשרות – מאז ועד היום!