ניקיון

ניקיון

ניקוי שטיחים וריפודים 

ניקוי יסודי של שטיחים וריפודים באמצעות מכשור ייעודי/מקצועי.

שיטת הניקוי שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו בנויה להתמודדות עם כל סוג של שאיפה אסתטית כלשהי בכל הנוגע לריפודים ושטיחים.

בין אם מדובר על הספה, המזרון או כל סוג של ריפוד אחר, שיטת הניקוי שלנו הוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כיעילה ומספקת.

הניקיון מתבצע באמצעות שואבי מים עוצמתיים, יבשנים וכמו כן מכונות ייעודיות לקרצוף שטיחים ובדי ריפוד בעלות טכנולוגיית מכשור המאפשרת הזרקת מים יחד עם חומר הניקוי.

אנו מבצעים ניקוי שטיחים וריפודים באופן שמעורר התפעלות אצל הלקוחות שלנו!

במקרים של הצפות – פעולת הניקיון שאנו מבצעים עם הידע המקצועי שלנו מנטרלת גם את הריחות והעובש המאפיינים שטיחים שהושרו במים לאורך זמן.

אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח לאסוף את השטיח המעופש ומחזירים אותו ללקוח כאשר הוא עבר טיפול ונראה ומריח כחדש.

החברה שלנו – האחים תותי בע"מ, עוסקת מזה שנים בניקוי שטיחים וריפודים ויש לנו את כל הניסיון הדרוש בכל הנוגע לניקוי כתמים קשים, ניטרול ריחות וטיפול בכל סוגי בדי הריפוד הקיימים בשוק.

אנחנו שואפים לספק תמיד את התוצאות שהן מעבר לצפייה של הלקוח ושאיפה זו מלווה אותנו לאורך כל תהליך שירות שאנו מספקים!

גם כאן כמו בכל השירותים שאנו מציעים ללקוחות שלנו, השירות מגיע עם אחריות מלאה וביטוח צד ג'

ניקוי דירות חדשות/לאחר שיפוצים

בעת קבלת דירה חדשה מקבלן או בעת סיום תהליך שיפוצים כוללני בדירה, בדרך כלל נשאר צורך לעשות ניקוי כדי לטפל בהשלכות השיפוצים או הבנייה של הדירה, זהו תהליך ניקוי די הכרחי שמאפשר להתחיל לחיות בדירה שעברה תהליך שיפוץ כוללני.

הצוות המקצועי שלנו מגיע אליכם לדירה ומתחיל בתהליך ניקוי הדירה באופן יסודית על מנת לוודא שחלל הדירה יהיה נקי מאבק, שרידי פסולת משיפוץ הדירה הכולל גם הסרת כתמי צבע למיניהם. תהליך ניקוי זה מצריך שימוש בכמויות מים גדולות ובחומרי ניקוי מיוחדים.

תהליך הניקוי כולל בתוכו ניקוי יסודי של כל המשטחים בדירה לרבות משטחי הקירות בחיפוי הקרמיקה והשיש בדירה, ניקוי כל החלונות והתריסים בדירה, ניקוי הדלתות והארונות  מטבח בדירה וכן הלאה.. כמו כן ניתן לבצע בתוספת את ניקיון הריהוט בדירה.